Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo ir Vyriausybės sprendimą paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, Klaipėdos kredito unijos administracija ragina visus savo narius vengti nebūtinų socialinių kontaktų ir finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu.

Klaipėdos kredito unija dirba įprastiniu ritmu, tačiau norime užtikrinti visų mūsų saugumą, todėl rekomenduojame į kredito uniją vykti tik esant būtinybei, o dėl visų rūpimų klausimų ir konsultacijų kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Kasdienės bankininkystės klausimais (mokėjimai, kortelės, sąskaitos) : Jurgita, tel.nr. +370 46 246 904, +370 659 26 119, el.p. jurgita@klaipedosku.lt

Kreditavimo klausimais: Aurelija, tel.nr. +370 46 410 710, +370 679 34 446, el.p. aurelija@klaipedosku.lt Tatjana, tel.nr. +370 46 246 900, +370 645 19 244, el.p. tatjana@klaipedosku.lt

Kredito unijos darbo laikas:

Pirmadienis – ketvirtadienis 8:00 – 17:00

Penktadienis 8:00 – 15:45

Atsižvelgiant į padėtį, kuri nuolat keičiasi, unijos darbo laikas ateityje gali keistis.

Primename, kad LKU internetinėje bankininkystėje „i-Unija“ galite pasitikrinti sąskaitos likutį, atlikti mokėjimus, sumokėti komunalines įmokas ir kitus mokesčius, padėti terminuotą ar taupomąjį indėlį. Jei domina kredito pasiūlymas, jį galite gauti pateikę paraišką www.lku.lt arba susisiekę aukščiau pateiktais kontaktais.

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją ir siekdami, kad kredito unijų nariai nepatirtų nepatogumų bei išvengtų papildomų vizitų į kredito unijų aptarnavimo vietas, LKU nukėlė terminą, nuo kurio nebebus galimybės prisijungti prie internetinės bankininkystės „i-Unija“ su slaptažodžių kortele. Apie naują terminą, atsižvelgdami į situaciją Lietuvoje dėl koronaviruso plitimo, informuosime Jus atskiru pranešimu.

Taip pat dėl virusų plitimo ypatybių, rekomenduojame mažinti grynųjų pinigų naudojimą ir esant galimybei atsiskaitymams naudoti mokėjimo korteles, ypač bekontakčių atsiskaitymų būdu.

Primename, kad jei per pastarąsias 14 dienų lankėtės į rizikos grupę įtrauktose šalyse, bendravote su žmogumi, kuriam buvo patvirtinta arba įtarta koronaviruso infekcija, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus privalote 2 savaites praleisti karantine namuose. Tokiu atveju neturėtumėte vykti į kredito uniją, o dėl būtinų paslaugų kreipkitės nuotoliniu būdu (internetu, telefonu ir pan.).

Šiuo sudėtingu laikotarpiu skatiname rūpintis savo bei aplinkinių sveikata, bei dėkojame už Jūsų supratingumą bei kantrybę.

Pagarbiai,

Jūsų Klaipėdos kredito unija